Strefa kamienia dekoracyjnego produkowanego 

przez firmę PetraArt

Kamień naturalny idealny do twojego mieszkania, domu czy restauracji

Ozdobny kamień dekoracyjny do wnętrz firmy PetraArt to gipsowy hit dla twojego domu oraz szybki i tani sposób na podwyższenie standardu twojego mieszkania.

Jeśli chcesz kupić produkowany przez nas kamień ozdobny to wejdź do naszego sklepu i dokonaj udanego zakupu. 

Bądź na bieżąco w najnowszych trendach wystroju wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz coś takiego dla ciebie co w pełni cię usatysfakcjonuje.

Kamień dekoracyjny jaki u nas możesz nabyć po cenie konkurencyjnej ma oryginalny kształt.

Nowa podstrona

Szanowny kliencie
Jesteśmy firmą produkcyjną produkującą kamień dekoracyjny od połowy lat dziewięćdziesiątych, za pośrednictwem ALLEGRO sprzedajemy od 2006 roku, cieszymy się dużym zaufaniem u klientów, którzy często zakupują u nas kilkakrotnie imitację kamienia co jednocześnie z opiniami, jakie otrzymaliśmy od allegrowiczów, jest dobrym świadectwem wysokiej jakości naszych usług.

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę zawierającą gipsową imitację kamienia na ścianę stanowiącą wierną kopię naturalnego kamienia, zarówno pod względem różnorodności kształtów, jak i barw. Zróżnicowana faktura powierzchni naszych okładzin pozwala uzyskać doskonały efekt światłocienia potęgujący wrażenie naturalności. Specjalnie dobrana kolorystyka oparta na tzw. barwach ziemi, czyli tych, które występują w przyrodzie, dodatkowo podnosi ich walory dekoracyjne.

Nasza okładzina gipsowa produkowana dzięki zastosowaniu dopracowanej technologii wytwarzania posiadają wysoką wytrzymałość oraz odporność na zabrudzenia, przez co unikną państwo zbędnych remontów. Nasz gipsowy kamień ozdobny stanowi połączenie nowoczesności z pięknem i trwałością kamieni naturalnych, przez co znajdują szerokie zastosowanie wewnątrz budynków.Do zalet wymienionych powyżej należy dołączyć także łatwy i szybki montaż kamienia ozdobnego bez ciężkiej obróbki oraz specjalistycznych narzędzi niezbędnych przy kamieniu naturalnym. 
Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz terminowe dostawy kamieni ozdobnych. Produkowana imitacja kamienia nie nadaje się do montażu na zewnątrz budynków. Dodatkowo oferujemy w przystępnej cenie transport oraz montaż zakupionych w naszym sklepie Petraart płytek. 
Kreator strony - przetestuj